Przygotowujemy do egzaminów - skutecznie!

Dzień dobry! Poznajmy się!

Artur2
Artur Różewicz Pierwszy Paździoch Historiconu

„Po co stworzyłem Historicon? Aby pomagać i udowodnić, że można uczyć inaczej – skuteczniej, ciekawiej, lepiej. Remember boys and girls – always plus ultra!”

NASZA MISJA

Od 200 do 300 słów o naszej misji. Od 200 do 300 słów o naszej misji. Od 200 do 300 słów o naszej misji.Od 200 do 300 słów o naszej misji.Od 200 do 300 słów o naszej misji.Od 200 do 300 słów o naszej misji.Od 200 do 300 słów o naszej misji.Od 200 do 300 słów o naszej misji.Od 200 do 300 słów o naszej misji.Od 200 do 300 słów o naszej misji.Od 200 do 300 słów o naszej misji.

Nasz zespół – niewykluczone, że najlepszy w Twoim mieście…

Poznaj swoich nauczycieli

NASZE WARTOŚCI

Jakość kształcenia

Gramy zespołowo

Uczciwość

Samodoskonalenie

Dlaczego Historicon?

Masz wpływ na termin zajęć i rozpoczęcie kursu!

Mamy świadomość, że jesteś bardzo zapracowaną osobą, która miewa lekcje do późnego popołudnia, dlatego też wspólnie ustalamy dni oraz godziny zajęć. Bierzemy pod uwagę Twój plan zajęć albo grafik w pracy, nasze wolne sale oraz czas jakim dysponują nasi nauczyciele. Zawsze jednak Twoje dobro stawiamy na pierwszym miejscu i liczymy się z Twoim zdaniem!

Nie stracisz czasu na dojazdach!

Twój kurs będzie się odbywał możesz w Twoim miejscu zamieszkania. Tym samym nie stracisz czasu stojąc w korkach albo czekając na spóźniony autobus komunikacji podmiejskiej lub miejskiej. Mówiąc krótko wybierając nasze zajęcia nie stracisz czasu na dojazdy!

Kurs dopasowany do Twoich potrzeb!

Twoje korepetycje rozpoczną się od bezpłatnej lekcji diagnostycznej na której będziesz mógł przekazać swojemu nauczycielowi te zagadnienia, które sprawiają Ci największe problemy, a jednocześnie nauczyciel sprawdzi Twój stan wiedzy. Na tej podstawie dopasuje czas trwania korepetycji oraz liczbę godzin kursu w tygodniu do Twoich potrzeb i możliwości. Korepetycje będą zatem szyte ściśle na Twoją miarę.

Pracujemy razem!

Będziemy robić wszystko co w naszej mocy oraz wykorzystamy całą naszą wiedzę i doświadczenie, aby pomóc Ci osiągnąć zakładany przez Ciebie wynik, z którego będziesz zadowolony. Jeżeli jednak nie będziesz wykazywał jakiejkolwiek woli do nauki, Twoja motywacja (pomimo naszych prób!) będzie zerowa, a zajęcia kursowe będziesz regularnie odwoływał, wówczas prosimy nie oczekuj, że Twoje wyniki będą ponadprzeciętne.

Opinie naszych Uczniów!

Co roku, staramy się kontaktować z naszymi Uczniami i prosimy ich o przesłanie swoich opinii na temat kursów w których brali udział oraz nauczycieli prowadzących. Oceny pochlebne bardzo nas cieszą, a słowa krytyki przyjmujemy ze zrozumieniem i poprawiamy to co się nie podobało. Zachęcamy Cię do skontaktowania się z autorami tych opinii – czy to drogą mailową czy poprzez Facebooka. Będzie to dla nas najlepsza i najbardziej obiektywna rekomendacja!

Jesteśmy firmą przejrzystą i gramy fair

Dopisać 2-3 zdania na ten temat. Dopisać 2-3 zdania na ten temat. Dopisać 2-3 zdania na ten temat. Dopisać 2-3 zdania na ten temat. Dopisać 2-3 zdania na ten temat. Dopisać 2-3 zdania na ten temat. Dopisać 2-3 zdania na ten temat. Dopisać 2-3 zdania na ten temat. Dopisać 2-3 zdania na ten temat. Dopisać 2-3 zdania na ten temat. Dopisać 2-3 zdania na ten temat. Dopisać 2-3 zdania na ten temat. Dopisać 2-3 zdania na ten temat. Dopisać 2-3 zdania na ten temat.

Zajęcia z Panią Anną Szewczyk sprawiły, że matematyka nie była już dla mnie koszmarem i z chęcią uczęszczałam na zajęcia. Lekcje odbywały się zawsze w miłej atmosferze i sumiennie przygotowywały nas do matury. Nie mam żadnych zastrzeżeń, bardzo gorąco polecam!
Janina Kowalska
jasiu123@gmail.com

Mamy świadomość, iż zapisując się na nasze kursy obdarzasz nas swoim zaufaniem. Zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby go nie zawieść!

Close Menu
Kliknij i zadzwoń!